Přeskočit na obsah

Brejlovaná aneb podporujeme se navzájem :-)

V pondělí 25.3.2024 jsme se v rámci 2. trojročí domluvili, že společně podpoříme spolužáky, kteří nosí brýle na doporučení očním lékařem. A tak jsme na naše nosy nasadili nejrůznější brýle. Podívejte se, jak nám to sluší:-) Věříme, že tato příležitost, ukázat se v brýlích, pomůže mnoha dětem odbourat ostych přijít nově v dioptrických brýlích do školy.

Spolek Montessori Hořice
Přehled ochrany osobních údajů

Tento web používá cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie jsou uloženy ve vašem prohlížeči a vykonávají funkce, jako je rozpoznání, když se vrátíte na náš web, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webu jsou pro vás nejzajímavější a nejužitečnější.